O firmie

Tylko w samym 2018 roku przeszkoliliśmy
już ponad 10000 osób, zrealizowaliśmy
ponad 4400 godzin szkoleniowych.
Ilości te rosną corocznie nieprzerwanie
od rozpoczęcia naszej działalności.

CEDEGO jest firmą szkoleniowo-doradczą. Działamy na rynku od czerwca 2004 roku. Jako placówka oświatowa – Centrum Kształcenia Ustawicznego, realizujemy szkolenia z następujących zakresów tematycznych (również w języku angielskim):

W siedzibie naszej firmy posiadamy w pełni klimatyzowane sale szkoleniowe, wyposażone w rzutnik, flipchart, nagłośnienie, serwis kawowy, dzięki czemu możemy realizować u nas na miejscu szkolenia otwarte w komfortowych warunkach.

Prowadzimy również szkolenia w formie e-learningowej z zakresu:

  • bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych, kadry kierowniczej i kadry inżynieryjno-technicznej (program i treści szkolenia zgodne z obowiązującymi przepisami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy);
  • metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego.

W związku z dynamicznym rozwojem w ostatnich latach corocznie szkolimy około 10000 osób, realizujemy ponad 4000 godzin szkoleniowych rocznie. Osoby prowadzące szkolenia to trenerzy-praktycy, posiadający unikalną wiedzę, praktykę i umiejętności ze swojej dziedziny. Jesteśmy jednostką wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Ponadto zajmujemy się kompleksową obsługą i doradztwem w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

Nasza oferta szkoleniowa jest wciąż otwarta – jesteśmy w stanie zorganizować każde szkolenie, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Zleceniodawcy, zatrudniając profesjonalnych wykładowców. Oto kilka zrealizowanych przez nas szkoleń spoza naszej stałej oferty:

  • profesjonalna opieka nad dzieckiem,
  • hartowanie stali konstrukcyjnej,
  • zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej,
  • rozwijanie umiejętności i kompetencji społecznych,
  • profesjonalna obsługa sekretariatu.

Do 3 lipca 2013 roku nasza firma nosiła nazwę ”EGO” Centrum Edukacji i Doradztwa – Adam Sikora.

Dane teleadresowe dostępne są w zakładce kontaktu w naszym serwisie.